Taky se Vám někdy stane... 

... že máte potřebu vytvořit nebo opravit něco vlastníma rukama, nebo to naučit své potomky 

... že potřebujete něco běžně použít a ono to náhle přestane fungovat

... že potřebujete něco dodělat a chybi Vám jen pár drobností

... že ztratíte nebo zapomenete někde daleko nějakou důležitou součást ...

tak právě pro Vás tu již přes 30 let máme naší prodejnu a  tisíce maličkostí, bez kterých nefungují velké věci. 

Opravdu bez přehánění tu běžně máme skladem přes půl milionu kusů součástek, metrů kabelů, modelářských materiálů, nářadí a měřících přístrojů, baterií a akumulátorů. A co nemáme rádi objednáme, pokud víme, poradíme. 

U NÁS JE OTEVŘENO:
Po-Čt 8-12 14-17 
Pá 8-15

nonstop na www.emo.cz
 

 

Pokud chcete být informováni o případných provozních změnách a o novinkách, zaregistrujte se k odběru newsletteru - stačí napsat mail na novinky@kontakt-cb.cz popřípadě sledujte náš web nebo facebook.com/KONTAKTCB/

můžete navštívit náš e-shop

UŽ TO ZAČÍNÁ BÝT DOMA NUDA ?

Co takhle zkusit modelářství? Inspiraci najdete na webu našeho dodavatele www.pelikandaniel.com . 

Najdete tam spoustu inspirace jak trávit volný čas, určitě si vyberete. Pak už jenom zkopírujte do mailu pelikan@kontakt-cb.cz objednací kód a uveďte objednávané nebo poptávané množství a my už vše ostatní zařídíme. Do mailu uveďte také spojení a způsob doručení, jakmile to bude přichystané domluvíme s Vámi způsob předání i platbu.

   

PARKOVÁNÍ

Naše provozovna se nově nachází v zoně regulovaného parkování. Nemusíte se toho ale obávat, máme pro naše zákazníky pronajaté parkovací místo přímo před prodejnou, a pokud zaparkujete před naším vjezdem, tak se také zlobit nebudeme. To samozřejmě platí po dobu vašeho nakupování u nás. V době mimo otvírací dobu jsou obě místa využívána pro zásobování a obsluhu. Přímo v naší části ulice platí parkovací tarif CBT1 ( minimum 3 Kč/30min ), za rohem v Otakarově a dál směrem do centra již CBT2 ( 5 Kč/30min ). Nejbližší automat pro CBT1 je až na plácku v Lipenské ulici, než tam a zpátky od nás dojdete, není-li fronta máte nakoupeno. Doporučujeme proto využívat virtuální parkovací hodiny VPH nebo mobilní aplikaci SEJF , umožňuje platbu parkovného operativně přizpůsobit situaci před a v prodejně.   

KONTAKT ELEKTRONIK 

Nová 1886/17

37001 České Budějovice

tel. 386 356 001

mob: 734 845 127

shop@kontakt-cb.cz

https://www.facebook.com/KONTAKTCB/

e-shop:   www.emo.cz

najdete nás zde